KONST / Litografier / Färglitografi 13603525
nr 1360 3525
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 156/360. Motivet: 34x52 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:14:08
150 kr
300 kr
400 kr
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson